nartorolki treningowe

Nartorolki - sklep Warszawa, nartorolki treningowe

Nartorolki sklep Warszawa zaprasza. W sprzedaży nartorolki treningowe, buty do nartorolek, kije do nartorolek.  Nartorolki terenowe Skikie.

Nartorolki treningowe zbudowane są tak, by imitowały bieg narciarski. Polecane  nie tylko dla narciarzy biegowych, ale dla wszystkich. Biegamy nawierzchni asfaltowej lub betonowej, odpychając się kijkami tak jak przy biegu narciarskim.
Zapraszamy – nartorolki treningowe sklep Warszawa

Zależnie od stylu biegu, nartorolki dzielimy  na:
do biegu stylem klasycznym
do biegu stylem dowolnym (łyżwą)
To znakomita aktywność sportowa niemal dla każdego, niezależnie czy uprawiasz narciarstwo biegowe . Nartorolki treningowe wymagają stosowania wiązań i butów podobnych do tych stosowanych do nart biegowych.
W lecie stosowane są lekkie przewiewne buty.

Nartorolki sklep Warszawa zaprasza. W sprzedaży nartorolki treningowe, nartorolki terenowe Skikie, buty i kije do nartorolek.

Nartorolki treningowe zbudowane są tak, by imitowały bieg narciarski. Polecane  nie tylko dla narciarzy biegowych, ale dla wszystkich. Biegamy nawierzchni asfaltowej lub betonowej, odpychając się kijkami tak jak przy biegu narciarskim.

Nartorolki treningowe do stylu klasycznego
Nartorolki treningowe do stylu klasycznego

Wybierając marki nartorolek staraliśmy się by każdy znalazł dla siebie odpowiednie rozwiązanie, zarówno amatorzy jak i zawodnicy.
W naszej ofercie nartorolki treningowe Fischer oraz  Rollspeed.

Buty do nartorolek Botas oraz Alpina.
Wiązania do nartorolek Rotefella oraz Fischer.
Kije do nartorolek Leki, Fischer, Komprerdell.
Okulary sportowe © GOGGLE PAE
Plecaki sportowe One Way

nartorolki sklep Warsawa
Nartotolki do stylu łyżwowego

Dbaj o swoje bezpieczeństwo !!! Podczas jazdy na nartorolkach treningowch, nartorolkach startowych i rolkach terenowych używaj kask. Zalecane jest także używanie ochraniaczy łokci i kolan, zwłaszcza przez osoby mniej doświadczone.

Jak biegać na rolkach treningowych

Zobacz filmy przygotowane przez Fischer Sports.

Nartorolki treningowe Rollspeed

Rollspeed to polska firma rodzinna stworzona w 2009 roku przez pasjonata nartorolkarstwa. Jest pionierem w produkcji tego sprzętu na rynku polskim. Nartorolki Rollspeed charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i doskonała precyzja, a efektem tego połączenia jest dopracowany, jakościowy i najnowocześniejszy sprzęt nartorolkowy na rynku. Nartorolki Rollspeed produkowane są z komponentów stosowanych przez renomowanych światowych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny.

Nartorolki treningowe Rollspeed SummerSki V73 nartorolki treningowe do stylu klasycznego - produkt flagowy Rollspeed

Nartorolki sklep Warszawa

Nartorolki SUMMERSKI to profesjonalny sprzęt treningowy do stylu klasycznego z mostem drewnianym mostem kompozytowym – rama charakteryzuje się podobną elastycznością jak narty biegowe. Kompozytowa konstrukcja redukuje wibracje, absorbuje nierówności nawierzchni i niweluje przenoszenie drgań. Innowacyjne gumowe koła V73 o dwutorowym bieżniku w kształcie odwróconej litery V dają stabilne podparcie w czterech punktach oraz gwarantują równoległe prowadzenie. W połączeniu z kompozytową ramą wiernie imitują wrażenie biegu na nartach w torze po śniegu.

Summerski zostały przetestowane przez polskich olimpijczyków, reprezentacje kadry biegów polskich i norweskich oraz wielu sportowców, zwycięzców biegów na nartorolkach m.in. rekordzistę świata w ultramaratonie na nartorolkach na dystansie 200 km. Nartorolki treningowe Summerski V73 polecane zarówno dla profesjonalistów, jak amatorów ceniących wysoką jakość wykonania, trwałość, innowacyjność oraz walory estetyczne.

Nartorolki sklep Warszawa
Innowacyjne gumowe koła V73 o dwutorowym bieżniku w kształcie odwróconej litery V dają stabilne podparcie w czterech punktach

Innowacyjne gumowe koła V73 o dwutorowym bieżniku w kształcie odwróconej litery V dają stabilne podparcie w czterech punktach oraz gwarantują równoległe prowadzenie. W połączeniu z kompozytową ramą wiernie imitują wrażenie biegu na nartach w torze po śniegu.

Cena 1098 zł  link do sklepu > Rollspeed Summerski V73

Nartorolki do stylu klasycznego Rollspeed R75

Nartorolki przeznaczone do jazdy w stylu klasycznym. Sprzęt idealny do treningu dla sportowców przygotowującym się do sezonu narciarskiego oraz osób początkujących, które uczą się właściwej techniki biegu. Odpowiednio zaprojektowany most oraz zastosowane w tylnych kołach hamulce oddają wrażenie jazdy na nartach w warunkach zimowych.

Możesz dobrać rodzaj kół odpowiednio do twoich oczekiwań. Do treningu siłowego wybierasz koła średnie lub miękkie aby stawiały większy opór toczenia. Do startu w zawodach wybierasz twarde koła umożliwiające szybką jazdę. Nartorolki o dł. 700 mm,
koła gumowe 75x44mm,
prędkość średnia (2),
łożyska uszczelniane 608.2RS,
antyrewers tył,
grafika Mountain.

MODEL : RS.C700.R75
WAGA : 950g
ROZSTAW OSI : 700mm
SZYNA : aluminium
KOŁA : 44x75mm RUB

Koła R75 Możesz dobrać rodzaj kół odpowiednio do twoich oczekiwań. Do treningu siłowego wybierasz koła średnie lub miękkie aby stawiały większy opór toczenia. Do startu w zawodach wybierasz twarde koła umożliwiające szybką jazdę.

Koła do narorolek R75

Innowacyjne gumowe koła V73 Koła o dwutorowym bieżniku w kształcie odwróconej litery V dają stabilne podparcie w czterech punktach oraz gwarantują równoległe prowadzenie. podczas gdy kola R75 nie zapewniają stabilności.W połączeniu z kompozytową ramą wiernie imitują wrażenie biegu na nartach w torze po śniegu.

Koła do nartorolek CLASSIC-V-73
Innowacyjne gumowe koła V73 o dwutorowym bieżniku w kształcie odwróconej litery V dają stabilne podparcie w czterech punktach

Cena 692 zł  link do sklepu > Rollspeed R75

Nartorolki sklep Warszawa

Rolki terenowe Skikke na dużych pompowanych kołach stworzone z myślą o tych, którzy cenią aktywny wypoczynek.  Pompowane koła o średnicy 15 i 20 cm umożliwiają jazdę także po drogach gruntowych  i są czymś na pograniczu rolek i nartorolek. Jeździmy na nich stylem łyżwowym lub klasycznym używając kijków do odpychania się. Nie wymagają specjalnych butów i wiązań.

Czeska firma Botas to producent obuwia sportowego, przede wszystkim do narciarstwa biegowego i nartorolek choć najbardziej znana jest czeskim hokeistom jako producent obuwia łyżwiarskiego.

Letnie buty do nartorolek produkowane przez słoweńską firmę Alpina.
Powszechnie znane są także produkowane przez tą firmę buty do narciarstwa biegowego s tym słynna czerwona seria topowych butów biegowych Elite 3.0

Narty biegowe

“Biegówki Lepsza Strona Zimy” to motto naszego sklepu wyspecjalizowanego w narciarstwie biegowym. ​

Nartorolki sklep Warszawa zaprasza. W sprzedaży nartorolki treningowe, nartorolki terenowe Skikie, buty i kije do nartorolek.