nartorolki treningowe

Nartorolki treningowe zbudowane są tak, by imitowały bieg narciarski. Polecane  nie tylko dla narciarzy biegowych, ale dla wszystkich. Biegamy nawierzchni asfaltowej lub betonowej, odpychając się kijkami tak jak przy biegu narciarskim.

Zależnie od stylu biegu, nartorolki dzielimy  na:
do biegu stylem klasycznym
do biegu stylem dowolnym (łyżwą)
Nartorolki treningowe wymagają stosowania wiązań i butów podobnych do tych stosowanych do nart biegowych.
W lecie stosowane są lekkie przewiewne buty.

Nartorolki treningowe do stylu klasycznego
Nartorolki treningowe do stylu klasycznego

W naszej ofercie nartorolki treningowe Fischer oraz Rollspeed.
Buty do nartorolek Botas oraz Alpina.
Wiązania do nartorolek Rotefella oraz Fischer.
Kije do nartorolek Leki, Fischer, Komprerdell.
Okulary sportowe © GOGGLE PAE
Plecaki sportowe One Way

Nartorolki treningowe do stylu łyżwowego
Nartorolki treningowe do stylu łyżwowego

Dbaj o swoje bezpieczeństwo !!! Podczas jazdy na nartorolkach treningowch, nartorolkach startowych i rolkach terenowych używaj kask. Zalecane jest także używanie ochraniaczy łokci i kolan, zwłaszcza przez osoby mniej doświadczone.

Jak biegać na rolkach treningowych

Zobacz filmy przygotowane przez Fischer Sports.

Nartorolki treningowe Rollspeed

Rollspeed to polska firma rodzinna stworzona w 2009 roku przez pasjonata nartorolkarstwa. Jest pionierem w produkcji tego sprzętu na rynku polskim. Nartorolki Rollspeed charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i doskonała precyzja, a efektem tego połączenia jest dopracowany, jakościowy i najnowocześniejszy sprzęt nartorolkowy na rynku. Nartorolki Rollspeed produkowane są z komponentów stosowanych przez renomowanych światowych producentów, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny.

Summerski V93 nartorolki treningowe do stylu klasycznego - produkt flagowy Rollspeed

Nartorolki Rollspeed SUMMERSKI Classic V73

Nartorolki SUMMERSKI to profesjonalny sprzęt treningowy do stylu klasycznego z mostem drewnianym mostem kompozytowym – rama charakteryzuje się podobną elastycznością jak narty biegowe. Kompozytowa konstrukcja redukuje wibracje, absorbuje nierówności nawierzchni i niweluje przenoszenie drgań. Innowacyjne gumowe koła V73 o dwutorowym bieżniku w kształcie odwróconej litery V dają stabilne podparcie w czterech punktach oraz gwarantują równoległe prowadzenie. W połączeniu z kompozytową ramą wiernie imitują wrażenie biegu na nartach w torze po śniegu.

Summerski zostały przetestowane przez polskich olimpijczyków, reprezentacje kadry biegów polskich i norweskich oraz wielu sportowców, zwycięzców biegów na nartorolkach m.in. rekordzistę świata w ultramaratonie na nartorolkach na dystansie 200 km. Nartorolki treningowe Summerski V73 polecane zarówno dla profesjonalistów, jak amatorów ceniących wysoką jakość wykonania, trwałość, innowacyjność oraz walory estetyczne.

Koła do nartorolek V73
Innowacyjne gumowe koła V73 o dwutorowym bieżniku w kształcie odwróconej litery V dają stabilne podparcie w czterech punktach

Szyna kompozytowa 710 mm (drewno+włókno szklane)
Koła V73: 73 x 44 mm
Prędkość średnia – zalecane do treningu
Łożyska: INA i 608.Z (wysoka jakość)
Waga: 2 kg

Cena 1098 zł  link do sklepu > Rollspeed Summerski V93

nartorolki treningowe