Wypożyczalnia nart biegowych Warszawa

Wypożyczalnia nart biegowych Warszawa Targówek
(przy Lasku Bródnowskim)

Cennik

Komplet narty biegowe, buty do nart biegowych kije.

Soboty, niedziele i inne dni wolne:
75 zł – 4 godziny
120 zł – cały dzień
Weekend od czwartku do wtorku 180 zł

Dni powszednie:
50 zł – 4 godziny
75 zł – cały dzień
90 zł – 2 dni
110 zł – 3 dni
125 zł – 4 dni
145 zł – 5 dni

Wypożyczenie na wyjazd:
220 zł – 7 dni + 2 dni gratis na dojazd i zwrot.
290 zł -14 dni + dodatkowe 4 dni gratis na odebranie, dojazd i zwrot nart).

Smarowanie nart – 50 zł

Gdzie w pobliżu Warszawy biegać na nartach biegowych ?

1)  Las Bródnowski  
200 metrów od nas doskonały teren do biegania (Park Leśny Bródno) 89 ha zalesionego obszaru i ok. 20 ha łąk przylegających do lasu. Na terenie lasu wyznaczona jest pętla o długości 3,35 km na której w odbywają się biegi przełajowe ekobiegi

2) Lasy Otwocko-Celestynowskie
Można zacząć od np. od Baza edukacyjna MPK “Torfy”  – Ośrodek Edukacyjny „Baza Torfy” (dojazd z Otwocka ul Androllego do końca) a potem na nartach Czerwoną Drogą w kierunku wschodnim. Z uwagi, że trakt ma przebieg wschód-zachód jest zacieniony lasem i panują tam doskonałe warunki biegowe. Można też odbyć długą wycieczkę od od stacji kolejowej Pogorzel lub  Zabieżki do Otwocka (31 km).

3) Mazowiecki Park Krajobrazowy
Można zacząć od parkingu na skraju lasu przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Dojazd autobusem 119 i 147 do przystanku Trzykrotki 2 lub 125, 319 i 525 do Centrum Zdrowia Dziecka. Proponowana ładna trasa z zróżnicowanym teresnie i koniecznie z odwiedzeniem Barku na Dakowie, trasa ok. 8 km zobacz na mapy.cz > https://pl.mapy.cz/s/fovucabore
Bar na Dakowie przypomina swoim wyglądem przytulne schronisko. Już przy wejściu otacza cię aromat grillowanej kiełbaski i dymu drzewnego. Miejsce to doskonale wpisuje się w szlaki nordic walkingu, trasy biegów narciarskich i rowerowe, stanowiąc lokalny “plac na rozdrożu”. W środku panuje przyjemna, rodzinna atmosfera, a wnętrze wypełnione jest sportowcami, parami i całymi rodzinami, które zdecydowały się na chwilę przerwy od codziennego zgiełku.

3) Lasy Drewnickie 
Dojazd ze stacji Metro Trocka autobus 140 do ostatniego przystanku Czarna Struga 01.
Proponowana trasa
Czarna Struga – Rezerwat Łęgi Czarnej Strugi – Rezerwat Puszcza Słupecka – Gajówka Struga – Czarna Struga (13 km)
Trasa prowadzi oznakowanymi szlakami turystycznymi.
Zobacz na mapy.cz https://pl.mapy.cz/s/fehomepona

4) Uroczysko Białobrzegi i tereny nad Zalewem Zegrzyńskim odległość 20 km polecam bieg na wałach przeciwpowodziowych po wschodniej stronie Zalewu Zegrzyńskiego.
5) Lasy Nieporęckie odległość 15 km
6) Lasy Chotomowskie 

7) Choszówka Najpierw autem: Jedziemy Modlińską od Ronda Starzyńskiego w stronę Jabłonny, za OC Żerań i Tarchominem, skręcamy w prawo, w ul. Mehoffera. Następnie prosto, za torami kolejowymi w lewo, w ul. Piwoniową i tą ulicą do końca. I mamy przed sobą las, po prawej parking i Restauracja Dziki Zakątek  (tel. 22 819 023 9) jedzonkiem, piciem, paleniem ogniska, kuligiem i quadami… Raj dla dzieciaków i nigdy nie ma tłumów. Las rozdziela droga technologiczna wzdłuż rurociągu. Na lewo o dniej, wzdłuż torów do Jabłonny jest płasko, po prawej, trzy kilometry wzgórz, kończy się „Wielką Piaskownicą” gdzie można sobie na nartach poszaleć. 
Autobusy dojeżdżają dwa: 133 z Żerania, co godzinę albo i rzadziej; 176 z Placu Hallera, trzy na godzinę a w weekend dwa. Na miejsce można również dojechać pociągiem podmiejskim, trasa na Gdańsk. Wysiadamy np. w Legionowie (100 metrów do lasu) robimy pętlę i lądujemy na przystanku Choszczówka, tuż przy „Dzikim Zakątku”. 
(z wpisu “nadzieja” na forum www.biegowki.pl)Więcej informacji o terenach biegowych na Mazowszu i nie tylko znajdziecie na forum biegowki.pl